Jachty do czarteru na Mazurach

Zastanawiasz się nad wzięciem jachtu w czarter? Tu kilka naszych typów na temat jachtów, które na pewno Ci się spodobają, a żeglowanie na Mazurach będzie prawdziwą przygodą.

Antila 27

Jeśli wybierasz się na rejs z rodziną, dziećmi albo dużą paczką znajomych to jacht Antila 27 będzie znakomitym wyborem. Jednostki te charakteryzują się olbrzymią stabilnością, i zazwyczaj na wyposażeniu mają ogrzewanie i lodówkę. W środku jest sporo miejsca, oraz dwie zamykane kajuty. Jeśli chodzi o właściwości nautyczne, to jacht Antila 27 naprawdę śmiga jak szalony.

Antila 24

Jacht typu Antila 24, to dziś chyba jedna z bardziej popularnych jednostek, jakie można wziąć w czarter na Mazurach. Ma ponad siedem metrów długości i jak się dobrze upcha, to można mieścić nawet ośmiu załogantów. Tak, jak jej większa siostra Antila 27, Antila 24 to jacht ze stoczni w Radomiu. Jest to dobry wybór dla tych, którzy na Mazurach szukają jachtu, którego czarter miałby dobrą cenę i nowoczesną konstrukcję.

Twister 800

Jachty tego typu to można śmiało powiedzieć, godni następcy innej kultowej konstrukcji jachtu typu Tango. Twister 800 to jednostka, którą znakomicie się żegluje na Mazurach – szybko łapie wiatr. Warto pamiętać o tym, że jest nieco narowista i by wykorzystać wszystkie atuty jachtu typu Twister 800 potrzebna będzie załoga, która z chęcią będzie balastować.

Raptor 27

Jacht Raptor 27 to nieco większy i bardziej dojrzały – patrz lepiej wyposażony – brat jachtu Twister 800. Jest to doskonałe połączenie świetnych właściwości nautycznych z bardzo komfortowym, wnętrzem. Raptor 27 to konstrukcja dosyć świeża – na Mazurach jest ich kilkadziesiąt sztuk, a firm, które oddają je w czarter jeszcze mniej. A szkoda, bo Raptor 27 to naprawdę świetny jacht.

Te cztery typy jachtów, które można wziąć w czarter na Mazurach, powinny zadowolić nawet najbardziej wybrednych żeglarzy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>